top of page

Jak vznikla naše tvář - COMIX

Chceme ukázat, že každé vinařství může mít svou vlastní hlavu, a tak jsme na přelomu

nového desetiletí změnili tvář a odstartovali tak novou éru.


Naším cílem je zaujmout mladé i zralé milovníky vína. Nápad vytvořit komiks, který vypráví příběh tradičního rodinného vinařství, nevznikl jinak než u sklenky výborného vína v našem sklípku. Komix nakreslil pro nás MgA. Tomáš Kofroň - znojemský malíř, který svým talentem provokuje už i pražskou uměleckou scénu. Předání probíhalo v příjemné atmosféře našeho sklepa a přešlo v bujarý večírek.


Chceme dělat víno pro mladé a pro všechny kdo se tak cítí, proto jsme přišli s myšlenkou vytvoření nového názvu a kompletní proměnou celého vinařství.
Pro mnohé velmi odvážná a mladistvá , ale pro nás je to skvělá možnost ukázat, kdo vlastně jsme a seznámit vás s naším rodinným příběhem.Naše vinařství, dříve známe jako Vinea Znojmo, bylo založeno Ing. Mojmirem Vyhodilem CSc. v roce 1993 a se vzpomínkou (MEMENTO) právě na něj vznikala naše nová tvář. Komiks jsme si vybrali, abychom zaujali i novou generaci a ukázali všem, že návštěva sklípku a vinařské tripy jsou skvělý recept na příjemně strávený den s přáteli.Naše vinice se nachází na Kraví hoře, která je nejhezčí viniční tratí na Znojemsku. Zakládáme si na kvalitních vínech, což ta z Kraví hory nepochybně jsou. Bezmála 30 let už obděláváme naše vinohrady, které mají téměř 60ha - a to bez strojů, protože věříme že kvalita předčí kvantitu.


Před začátkem sezóny jsme plní nadějí i snů. Z minulosti neseme zkušenosti a těšíme se co přinese další rok. 😎219 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page